Violetta

Datum: 27.12.2014

Vložil: Violetta Castillo (Blogerka tohoto blogu)

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: stoessel

Míň

Odpovědět

—————

Datum: 24.12.2014

Vložil: Violetta Castillo (blogerka tohoto blogu)

Titulek: Vánoce

Milé fanynky Violetty,
přeju vám všem nádherné Vánoce, spoustu dárků a šťastný nový rok !
Pište mi, co jste dostaly Violetta na Vánoce .
Mějte se pěkně a ahoj !

Odpovědět

—————

Datum: 17.12.2014

Vložil: tini

Titulek: stoessel

violettáááá je nej

Odpovědět

—————

Datum: 18.12.2014

Vložil: Violetta Castillo (Blogerka tohoto blogu)

Titulek: Re: stoessel

Souhlasím

Odpovědět

—————

Datum: 16.12.2014

Vložil: Vilo,tini,tinita,

Titulek: Stoessel

No teda co jsem se to dozvěděla Diego přišel do Buenos Aires. A to protože šel hledat svého tatínka a objevilo se že jeho táta je Gregorio! A další novinka,Antonio zemřel. Škoda. A ještě další novinka, Leon bude v nemocnici a hádej te proč kvůli tomu že spadl z koníčka z jeho motokrosu taky škoda ...... ale to už všechni víte žejo.... moc mě bavíííí koukat na Violettin seriál... A víte že Violetta umí španělsky ??? A v tom serialu vsechny rikaj Violetě vio protože toje její přezdívka ale doopravdy to není vio ale Vilo to asi taky vite

Odpovědět

—————

Datum: 16.12.2014

Vložil: Violetta Castillo (Blogerka tohoto blogu)

Titulek: Re: Stoessel

Violetta umí španělsky, protože v Buenos Aires se mluví španělsky .
A v češtině se Violettě říká Vio, ale ve španělštině to je Vilu, ne Vilo !!!

Odpovědět

—————

Datum: 18.12.2014

Vložil: Vilo,tini,tinita

Titulek: Stoessel

Ahoj vím že jse neznáme a že jsme si cizí ale víš co máme rádi všichni Violettu - Martinu Stoessel ! a přeci si nebudem dělat na schváli že třebas Faninka jsem jenom já a né vi na příklad říkam taky bise vám to nelíbilio tak že jí máme rádi stejně a přece každýý ví že Violetta umí Španělskyy..... Žejo lidi !!! A dokonce i víme že je vilo a ne vio toje jenom tak fe filmu tak že se nevitahuj a nestěžuj si naměě já mám jenom nákýý názor ... tak že prosím tě odepiš mi a promin že jsem tě takhle virušila a omlouvám se nic ve zlím a omlouvám se že píšu takhle dlouhýý a nevitahuji se to bych si nedovolila děkuji všemm tak prosímm vás Vím že mě neznáte ale přečtě te si to všichni co jsem vám a psala a kdo souhlasíí tak ad mi odpověděj děkujiii.... :) :) :) .......... A pr osím vás chci jse sváma s kamarádit nikdy jsem neměla kamarádky přes pc .. a nezapomente odpověd tte mi Kalousová Tereza

Odpovědět

—————

Datum: 19.12.2014

Vložil: Tini

Titulek: Re: Stoessel

Nedělej ze sebe chytrou

Odpovědět

—————

Datum: 22.12.2014

Vložil: Ririonka001

Titulek: Re: Re: Stoessel

Jedniej kdo ze sebe dělá chytrou jsi ty, prej violetta v praze-kdy kde--odkaz--, prej tydlety voloviny, to ví každej, jen ty dělaš jako bys nám právě rekla zázrak světa.
Riri

Odpovědět

—————

Datum: 14.12.2014

Vložil: martina

Titulek: stoesel

jakto že Diego je Gregoriův syn

Odpovědět

—————